"Voda je dar‚ ale čistá voda liek."

Recenzie

Nebola by som verila, že to tak silno pocitim, keď je voda zbavená veľkého chlórovania. V Rakúsku aj na Slovensku majú tvrdú a chlórovú vodu. Keď som tam prišla hneď som cítila tažké brucho. Doma keď som pila vodu z filtračneho zariadenia Aqua-Vital, tak mi to prešlo. Ja inú vodu nepijem a som veľmi spokojná. Ďakujem pekne.

Jirková Božena, Dubnica nad Váhom


Výnimočný človek mi zapojil do vodovodného potrubia ešte výnimočnejší vynález. Prístroj, ktorý ľudom vylepšuje životy. Robí ich zdravšími.
Je krásne mať v živote prácu, ktorá nie je prácou no chcem dodať, že poslaním. Poslanie ako zlepšovať ľudom zdravie, od ktorého sa odvíja všetko.
Pri pití tejto vodičky som začal pociťovať zlepšenie vo všetkých smeroch. Všetko ide z vnútra, či už si to človek vysvetlí z pozície duchovna, alebo z pozície tela. Nie som lekár, no pociťujem zlepšenie vyprázdnovania. Je zdravé, keď má človek min. raz za deň stolicu. Teraz sa čistím dva krát denne
a cítim sa byť ľahší a zdravší. Hrubé črevo mi ďakuje, že bordel, ktorý je v ňom uložený ide častejšie preč.
Od kedy pijem túto vodu ,,z vodovodu" mám viac energie, ktorá je veľmi potrebná pri tomto zrýchlenom svete. Telo sa cíti príjemnejšie a vydrží dlhšie fungovať s vyšším nasadením.
Prístroj mám zakúpený ešte pomerne krátko a už za túto dobu je vidieť pozitívne výsledky. Sám som zvedavý v čom všetkom dokáže tento zázrak pomôcť, no už teraz toho urobil veľa. Prajem si, aby ho mali všetci, pri vode akú teraz pijeme a potrubí cez ktoré voda prechádza by som povedal, že mala by to byť nevyhnutnosť, aby toto zariadenie mala každá domácnosť.
Ďakujem za tú možnosť piť skutočnú vodu.

Kusenda Lukáš


Odkedy pijem vodu z firmy Aqua-Vital, mám oveľa viac energie a oveľa lepšie znášam lieky.

MUDr. Antonič Michal, Soblahov


Vodička mi veľmi pomohla. Je úžasná!

MUDr. Anna Majtánová - stomatológ,  Dubnica nad Váhom


Zmizla únava. Konečne som schudol, takže podporuje trávenie a prečistuje organizmus. Každá voda je svojim spôsobom kontaminovaná. Ja som spokojný, lebo viem že pijem a varím z kvalitnej upravenej vody. Vo vyspelých štátoch úpravu vody už berú ako samozrejmosť. Mám starého psa a ten sa začal tešiť zo života, začal sa hrať s hračkami, ktoré mal keď bol mladý a zviera neklame.

Jozef Hluch, Pobedim


Vodička mi veľmi pomohla pri cukrovke. Za tri mesiace mi klesla z 19 na 6. Som nesmierne spokojný. Citim sa oveľa lepšie.

Ladislav Grambal, Stara Turá


Odkedy pijem túto zázračnu vodu, prestali mi praskať žily na nohách. Mám 48 rokov a doposiaľ som nebola chorá. Verím tomu, že je tomu tak.

Eva Bolfová, Soblahov


Keď by som sa mala vyjadriť k pitiu tejto úžasnej vody, musim to hodnotiť len pozitívne. Keď som si zariadenie na úpravu vody zakúpila v roku 2012, bola som chorá. Vysoký cholesteror mi prinášal ďalšie zdravotné úskalia. Dnes je v poriadku a ja sa cítim fajn. Zmizli migrény, nadváha, pálenie záhy. Tento prístroj dnes považujem tak za samozrejmosť v domácnosti, ako všetko bežné, čo v domácnosti všetci užívame. Jeden urologický lekár to vystihol presne - sú to "ľadviny pod naším umývadlom". Prečo si nepomôcť, keď sa dá. Už sa len rozhodnúť. Nepoznám človeka, ktorý by si to obstaral a nebol spokojný. Dík za ponuku.

Helena Dobiašová

Napíšte nám
Nový príspevok na e-mail
Meno
e-mail
text
Odpíšte číslo